Wybuch baterii telefonu w internacie w Ropczycach. Osiem osób trafiło do szpitala
Kilka minut po północy w czwartek 4 grudnia 2025 r. w internacie w Ropczycach doszło do groźnie wyglądającego incydentu – podczas użytkowania telefonu komórkowego miało dojść do wybuchu jego baterii. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Osiem osób zostało przetransportowanych do szpitala, jednak – jak przekazano – nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.